Eca Kombi Arıza

Eca kombi teknik servisi olarak hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize sınırsız bir hizmet vermektedir. Kalitede sınır tanımayan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti ev cuzzi rakamlarla getirmektedir.

Kombi bakımında yapışması gerekli standart işlemler: Kombilerin kullanım esnasındaki yanıştan kaynaklı filtre sökülüp  özenle  tamir edilmedir. Eca kombi teknik servisi Kombi petek sistemi içinde bulunan zaman içinde çamurlaşıp akışkanlığını kaybeden su boşaltılmalı ve kontrolü yapılmalıdır. Gazı geçişinden görevli meme uçlarında oluşan oksitlenmeler temizlenmeli gaz sıkışması bu yolla engellenmelidir.  Kombi bürülörü sıcakları kontrol edilmeli sorun varsa gerekli aksanlar değiştirilmelidir. Bacalı kombilerde baca çıkış gazları kontrol edilmelidir.

Eca Kombi Arıza

Fan motoru kontrol edilmeli temizliği yapılmalı gerekli ise değiştirilmelidir. Eca kombi teknik servisi olarak bizlere sitemizdeki çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerine  farkını yaşatmıştır. 16 yıldır hizmet verdiği ısıtma, sıcak su ve soğutma sektöründe köklü bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Eca Servisi İlerleyen teknolojiyi yakından takip ederek yeni teknolojiyle beraber gelişmekteyiz. Sizlerin sevdikleriyle huzurlu ve mutlu zamanlar geçirmenizi sağlamaktayız. Şirket olarak bünyemizde çalıştırdığımız elemanları özenle seçerek uzun yıllar sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Eca Servisi Eğitimli teknisyenlerimiz tecrübe konusunda üst düzeyde ve her geçen gün degişen teknolojiyi takip ederek her ay eğitim seminerleri hazırlayarak sınavlarla teknisyenlerimizi testlerden geçirmekteyiz.Amacımız kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sağlamaktır.Kazanmış olduğumuz tecrübelere dayanarak sınırsız hizmet vermeyi amaçlıyoruz.İstanbul genelinde geniş mobil servis ağına sahip olup tüm müşterilerimizin aynı gün içerisinde sıkıntılarına çözüm üretmekteyiz.

Değişen Eca Servisi kombi yedek parçalarımız %100 orijinal olarak kullanılmaktadır.

Eca Servisi çağırmadan önce yapılacak işlemler cihazının elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz.Gaz vanasının acık olmadığını kontrol etmelisiniz. Kombi cihazının ana kartı donmuş olabilir reset uygulanması  gerekebilir.Bu aşamaları yaptıktan sonra aynı arıza devam ediyorsa bizlerden 7/24 servis desteği alabilirsiniz. Mağduriyetinizi gidermek için 24 saat çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.